AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

as vrea sa fiu gm-sgm-ga am grija 7-8 ore pe zii de playeri si de server si deasemenea respect pe oricine si nu dau ban a prostu ce ma straduiesc sa le explic si sa ii invat ca trebuiie sa respecte regulile pt o mai buna functionare a serverului

In jos 
AutorMesaj
floflon222

Data de înscriere : 04/04/2010

MesajSubiect: as vrea sa fiu gm-sgm-ga am grija 7-8 ore pe zii de playeri si de server si deasemenea respect pe oricine si nu dau ban a prostu ce ma straduiesc sa le explic si sa ii invat ca trebuiie sa respecte regulile pt o mai buna functionare a serverului   Dum Apr 04, 2010 7:30 pm

Nume real: moca florin
Nume cont:floflon222
Varsta:12
De cat timp jucati mt2:jok asta de 1 an
Experienta in domeniu:Vreau sa fiu Gm-sgm-ga pt. ca: imi place sa ma joc pe darkdinasty , ajut playerii , si stau online 7-8ore pe zii po sa va ajut sa aveti grija de sever o sa fiu mai mult in oras ajutand alti playeri am mai fost gm si pe altele si au fost foarte multumiti de mine
Ai incalcat Regulile Jocului: regulile ma straduiesc de putinta sa nu le incalc sii le spun si altora sa nu le incalce
Vei respecta GM.SGM.SGA? Si jocu?:Aveti deplina incredere , si da voi respecta jocul si orice player si GM si pe oriciene ori ce lvl ar fii!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

as vrea sa fiu gm-sgm-ga am grija 7-8 ore pe zii de playeri si de server si deasemenea respect pe oricine si nu dau ban a prostu ce ma straduiesc sa le explic si sa ii invat ca trebuiie sa respecte regulile pt o mai buna functionare a serverului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cerere GM-
Mergi direct la: